Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Łazanach

Strona internetowa Parafii pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Łazanach. Znajdziesz tu informacji oraz aktualności z życia Parafii. Zapraszamy!

OVERVIEW

The domain parafialazany.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have parsed twenty pages within the website parafialazany.pl and found zero websites interfacing with parafialazany.pl.

PARAFIALAZANY.PL TRAFFIC

The domain parafialazany.pl has seen a fluctuation quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for parafialazany.pl

Traffic ranking (by month) for parafialazany.pl

Traffic ranking by day of the week for parafialazany.pl

WHAT DOES PARAFIALAZANY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafialazany.pl Mobile Screenshot of parafialazany.pl Tablet Screenshot of parafialazany.pl

PARAFIALAZANY.PL SERVER

We identified that a lone page on parafialazany.pl took one thousand two hundred and thirty-four milliseconds to load. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so our web crawlers consider parafialazany.pl not secure.
87.98.239.19

We observed that this domain is operating the Apache server.

Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Łazanach

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain parafialazany.pl had the following on the web site, "Adoracja Pana Jezusa w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę." I observed that the webpage said " Brzegi, Lipnica, Zwały, Makowa." They also stated " Łazany I, II, III. Przy zapisach wpłacamy zaliczkę 350zł oraz podajemy numer PESEL i numer dowodu osobistego lub paszportu. 120 wpłacamy do 10 kwietnia 2018r. 8222;Ufam w Wasze modlitwy. 8211; powiedział Ojciec Święty. 2712, środa, od g."

ANALYZE OTHER WEB SITES

Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy

Na balkonie wokół kościoła pojawi się czternaście dwumetrowych malowideł przedstawiających kolejne stacje drogi krzyżowej. Jej zwieńczeniem ma być dziesięciometrowa polichromia pokazująca zmartwychwstanie Jezusa.

Aktualności - Oficjalna strona parafii p.w. Św. Barbary w Łęknicy

Za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia. W kościele wobec Najświętszego Sakramentu Eucharystii. Publicznie wystawionego lub też przechowywanego w Tabernakulum. Można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W Nowych Czaplach Mszą św.

Parafia św. Andrzeja Boboli w Leszczynach

Witamy na stronach naszej parafii. W kalendarzu litrugicznym wspominamy Dzisiejsza liturgia Słowa. Tel 48 32 431 10 74. Soboty, niedziele i święta. Radio eM 107,6 FM.

Strona główna

Parafia Londyn Lewisham Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii. Ośrodek Polski na Forest Hill. Our Lady Help of Christians.

Parafia pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Lidzbarku

Ewentualne zmiany terminów spotkań będą podawane w trakcie ogłoszeń parafialnych, na lekcjach religii w szkole i na stronie internetowej parafii. WIZYTACJA KANONICZNA W PARAFII - 17. W sobotę 2 kwietnia, w prze.